Скарга/пропозиція в Управління транспорту і зв’язку

Для того, щоб написати скаргу на роботу електротранспорту Львова чи пропозицію щодо її удосконалення в Управління транспорту і зв’язку та керівництву ЛКП “Львівелектротранс” скористуйтеся запропонованою контактною формою.

Якщо Ви скаржитеся на технічний стан того чи іншого транспортного засобу, обов’язково вказуйте його інвентарний номер.

Якщо Ви скаржитеся на порушення з боку працівників “Львівелектротрансу”, обов’язково вказуйте час і місце, де відбулося порушення (назву зупинки, номер маршруту та інвентарний номер транспортного засобу).


Ваше прізвище, ім'я та по-батькові (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Ваша адреса

Тема

Ваше повідомлення

Додайте файл


Майте на увазі, що згідно з розпорядженням міського голови від 12.10.2009 №521 «Про роботу з електронними зверненнями громадян» електронні звернення та відповіді на них не мають статусу офіційних документів, а є консультативними.

Копія Вашого звернення також залишиться в базі данних нашої громадської організації для узагальнення питань, що стосуються якості перевезень.

Поскаржитися на роботу львівського електротранспорту Ви можете зателефонувавши на “гарячу лінію міста” 15 – 80.

Письмову скаргу чи пропозицію щодо роботи електротранспорту Ви можете подати у Центр надання адміністративних послуг Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Скарга або пропозиція, щодо роботи електротранспорту пишеться на ім’я начальника Управління транспорту і зв’язку Віктора Дмитровича Щира або директора ЛКП “Львівелектротранс” Сергія Вікторовича Васільєва. У скарзі Ви маєте вказати своє прізвище, ім’я та по-батькові, контактний телефон, електронну адресу, а також домашню адресу, на яку Ви бажаєте отримати відповідь.

За Законом України “Про звернення громадян” письмову відповідь Вам мають надіслати не пізніше, а ніж через місяць після подання звернення.

Шаблон скарги/пропозиції:


Начальнику Управління транспорту і зв’язку

Львівської міської ради

п. Щиру Віктору Дмитровичу

від (Ваше прізвище, ім’я, по-батькові),

що мешкає за адресою (Ваша адреса)

Телефон (Ваш контактний телефон)

Скарга (пропозиція)

(Короткий виклад питання)

Письмову відповідь на це звернення прошу надіслати на адресу: (адреса, на яку Ви бажаєте отримати відповідь)

Дата звернення                                Ваш особистий підпис© Антон Лягушкін, Андрій Марчук, 2014 Frontier Theme